PasCom Fleet II

A computer software designed for efficient and optimal vehicle fleet management.

See more
PasCom Transport II

PasCom Transport II is a specialized tool dedicated to a shipper and dispatcher.

See more
PasCom Forwarding II

This software is a new solution basing on our experiences with the Sea Freight SM system.

See more

Products

Check out our solutions

PasCom Fleet II

A computer software designed for efficient and optimal vehicle fleet management. This modern software is an effect of a long-term cooperation with experienced fleet managers. It is a solution based on finest business practices

See more

PasCom Transport II

PasCom Transport II is a specialized tool dedicated to a shipper and dispatcher , which allows to comprehenisively supervise the whole process of preparation, execution and settlement  of transportation and shipping service, from preparing and sending the offer to possible vindicative actions.

See more

PasCom Forwarding II

The PasCom Forwarding II software is one of the projects included in a fully integrated PasCom II system. This software is a new solution basing on our experiences with the Sea Freight SM system.

See more

Our numbers

1876

Licenses sold

9380

Number of users

104

Recorded webinars and trainings

About company

01

About us

From the beginning/setting up our company our goal is to create softwares that help to save money of clients in Europe. We have over ten years of experience designing and implementing IT systems.

See more

02

Team

The success of our company is not only a result of software quality, but also a team which creates and develops it.

See more

03

Career

We are an official partner of Pomeranian Science and Technology Park in Gdynia. Our company is, in accordance with the contract, supported in executing our innovative projects, which are currently the core of our activity.

See more

Clients Area

Why is it worth being our client?

We implement the system remotely (installation, training)

We are online at hand (chat, webinars ..)

Since 2001, we have been supporting our clients

PasCom is 100% of Polish capital

ZŁOTA ZBROJA 2008
FLEET LEADER 2012
Fleet Derby 2014
Fleet Awards’2015
Fleet Derby 2015
Fleet Awards Polska’2016
Fleet Derby 2018
Fleet Derby 2019
Fleet Derby 2021

PasCom – oprogramowanie i programy spedycyjne i transportowe

Sprawne i skuteczne prowadzenie działalności spedycyjnej wymaga ogromnego wysiłku. Z tego powodu warto postawić na rozwiązania w zakresie zarządzania transportem, aby obsługa floty pojazdów stała się przystępna dla każdego. Optymalizacja pracy poprzez specjalistyczne oprogramowanie wiąże się z maksymalizacją wyników, a to cel, do którego z pewnością dąży każdy przedsiębiorca. Skuteczny system pomoże Ci zadbać o wydajne działanie Twojego zespołu. Wybierz program dla spedycji, dzięki któremu odkryjesz, jak ogromny potencjał drzemie w prowadzonej przez Ciebie działalności.

Niezawodne oprogramowanie do obsługi floty pojazdów

Decydując się na wybór nowoczesnego wsparcia, jakim jest oprogramowania spedycyjne i transportowe, masz pewność, że system zarządzania flotą samochodową w Twojej firmie będzie funkcjonować bez zarzutu. Dokładamy starań, aby wykorzystać wieloletnie doświadczenie w usprawnieniu procesów dostawczych, które każdego dnia są wykonywane na długich i krótkich trasach. Postaw na fachową obsługę pojazdów z pomocą programu gwarantującego nieocenioną pomoc w kontrolowaniu działania przedsiębiorstwa. Poznaj lepiej naszą ofertę, aby przekonać się, co możesz zyskać.

System dla transportu i spedycji PasCom sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych firmach transportowych. Jest to niezwykle proste i intuicyjne rozwiązanie, które jednak oferuje niezastąpioną funkcjonalność. Kompleksowe wsparcie nowoczesnego oprogramowania może bez trudu zostać dopasowane do Twoich potrzeb. Korzystaj tylko z tych funkcji, które są Ci potrzebne do wygodniejszego zarządzania flotą pojazdów. Nasz program pozwala między innymi na komfortową obsługę zgłoszeń i zleceń, wystawianie faktur, a także monitoring GPS zintegrowany z samochodami.

Gwarantujemy pomoc w wyborze odpowiedniego wariantu systemu. Program do transportu i spedycji PasCom posiada wersje dedykowane różnym gałęziom branży zajmującej się przewozami osób i towarów. Dzięki specjalistycznej wiedzy naszego zespołu możesz już dziś zrobić pierwszy krok w kierunku lepszego zarządzania obsługą pojazdów i wybicia się na tle innych firm transportowych. Skuteczne monitorowanie pozwoli rzetelnie wywiązywać się ze zleceń i sprawi, że przedsiębiorstwo zyska zaufanie wielu klientów.

Nowoczesny program do zarządzania flotą samochodową dla Twojej firmy

Za sprawą licznych przydatnych modułów oferowany program do obsługi floty samochodowej może być wykorzystany w wielu sytuacjach – od organizacji przewozu towarów aż po różnego rodzaju usługi związane z wypożyczaniem pojazdów. Przygotowany system sprawdza się doskonale nawet tam, gdzie zarządzanie odbywa się na wielu etapach. Profesjonalne oprogramowanie dla firm transportowych i spedycyjnych to niezbędny element przedsiębiorstwa zatrudniającego wielu pracowników.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty systemu do zarządzania flotą samochodową PasCom i już dziś przekonaj się, jak łatwo zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa. Postaw na niezawodny program transportowy i przekonaj się o tym na własną rękę.