Pascom АвтоФлот II

Узнать больше
PasCom Транспорт II

Узнать больше
PasCom Экспедиция II

Узнать больше

Оферта

Pascom АвтоФлот II

По мнению читателей журнала «Fleet», на данный момент программа для управления транспортными средствами в Польше, отмеченная наградами — Автофлот II. Это современное и инновационное программное обеспечение является результатом сотрудничества с владельцами и управляющими автопарков.

Узнать больше

PasCom Транспорт II

Транспортная и экспедиционная система — это профессиональный и специализированный инструмент для работы экспедиторов и диспетчеров, позволяющий комплексно контролировать весь процесс подготовки, реализации и оформление транспортно-экспедиционных услуг.

Узнать больше

PasCom Экспедиция II

Программное обеспечение ориентированно на фирмы, занимающиеся авиа- и морскими перевозками, интермодальной экспедицией, основанной на нашем многолетним опыте интеграции и сотрудничестве с транспортными фирмами.

Узнать больше

Наши номера

1876

Проданных лицензий

9380

Количество пользователей

104

Запись вебинаров и тренингов

О компании

01

О нас

С самого начала существования целью PasCom является создание компьютерных систем, которые будут экономить деньги, время и ресурсы наших Клиентов по всей Европе. Мы имеем более чем 20-летний опыт в проектировании и внедрении информационных систем.

Узнать больше

02

Команда

Мы уделяем огромное внимание формированию команды сотрудников. Их талант и целеустремленность ведут компанию к успеху и невыполнимых задач для нас просто не существует! Мы благодарны нашим сотрудникам за их постоянный вклад в общее дело и стремление создавать комфортные условия для работы наших клиентов.

Узнать больше

03

Карьера

PasCom является официальным партнером Поморского Научно-Технологического парка (PPNT) в Гдыне, оказывающего поддержку в реализации наших проектов.

Узнать больше

Личный кабинет

Почему стоит быть нашим клиентом?

Внедряем систему удаленно (установка, обучение)

Мы в сети (чат, вебинары ..)

С 2001 года мы поддерживаем наших клиентов

PasCom - это 100% польского капитала

ZŁOTA ZBROJA 2008
FLEET LEADER 2012
Fleet Derby 2014
Fleet Awards’2015
Fleet Derby 2015
Fleet Awards Polska’2016
Fleet Derby 2018
Fleet Derby 2019
Fleet Derby 2021

PasCom – oprogramowanie i programy spedycyjne i transportowe

Sprawne i skuteczne prowadzenie działalności spedycyjnej wymaga ogromnego wysiłku. Z tego powodu warto postawić na rozwiązania w zakresie zarządzania transportem, aby obsługa floty pojazdów stała się przystępna dla każdego. Optymalizacja pracy poprzez specjalistyczne oprogramowanie wiąże się z maksymalizacją wyników, a to cel, do którego z pewnością dąży każdy przedsiębiorca. Skuteczny system pomoże Ci zadbać o wydajne działanie Twojego zespołu. Wybierz program dla spedycji, dzięki któremu odkryjesz, jak ogromny potencjał drzemie w prowadzonej przez Ciebie działalności.

Niezawodne oprogramowanie do obsługi floty pojazdów

Decydując się na wybór nowoczesnego wsparcia, jakim jest oprogramowania spedycyjne i transportowe, masz pewność, że system zarządzania flotą samochodową w Twojej firmie będzie funkcjonować bez zarzutu. Dokładamy starań, aby wykorzystać wieloletnie doświadczenie w usprawnieniu procesów dostawczych, które każdego dnia są wykonywane na długich i krótkich trasach. Postaw na fachową obsługę pojazdów z pomocą programu gwarantującego nieocenioną pomoc w kontrolowaniu działania przedsiębiorstwa. Poznaj lepiej naszą ofertę, aby przekonać się, co możesz zyskać.

System dla transportu i spedycji PasCom sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych firmach transportowych. Jest to niezwykle proste i intuicyjne rozwiązanie, które jednak oferuje niezastąpioną funkcjonalność. Kompleksowe wsparcie nowoczesnego oprogramowania może bez trudu zostać dopasowane do Twoich potrzeb. Korzystaj tylko z tych funkcji, które są Ci potrzebne do wygodniejszego zarządzania flotą pojazdów. Nasz program pozwala między innymi na komfortową obsługę zgłoszeń i zleceń, wystawianie faktur, a także monitoring GPS zintegrowany z samochodami.

Gwarantujemy pomoc w wyborze odpowiedniego wariantu systemu. Program do transportu i spedycji PasCom posiada wersje dedykowane różnym gałęziom branży zajmującej się przewozami osób i towarów. Dzięki specjalistycznej wiedzy naszego zespołu możesz już dziś zrobić pierwszy krok w kierunku lepszego zarządzania obsługą pojazdów i wybicia się na tle innych firm transportowych. Skuteczne monitorowanie pozwoli rzetelnie wywiązywać się ze zleceń i sprawi, że przedsiębiorstwo zyska zaufanie wielu klientów.

Nowoczesny program do zarządzania flotą samochodową dla Twojej firmy

Za sprawą licznych przydatnych modułów oferowany program do obsługi floty samochodowej może być wykorzystany w wielu sytuacjach – od organizacji przewozu towarów aż po różnego rodzaju usługi związane z wypożyczaniem pojazdów. Przygotowany system sprawdza się doskonale nawet tam, gdzie zarządzanie odbywa się na wielu etapach. Profesjonalne oprogramowanie dla firm transportowych i spedycyjnych to niezbędny element przedsiębiorstwa zatrudniającego wielu pracowników.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty systemu do zarządzania flotą samochodową PasCom i już dziś przekonaj się, jak łatwo zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa. Postaw na niezawodny program transportowy i przekonaj się o tym na własną rękę.