PasCom Flota II

Mehr sehen
PasCom Transport II

Mehr sehen
PasCom Spedycja II

Mehr sehen

Angebot

PasCom Flota II

Ein Computerprogramm, das für eine reibungslose und optimale Fuhrparkverwaltung entwickelt wurde. Diese fortschrittliche Software ist das Ergebnis einer langjährigen Zusammenarbeit mit erfahrenen Fuhrpark-Männern. Die Lösung basiert auf den besten Geschäftspraktiken.

Mehr sehen

PasCom Transport II

PasCom Transport II ist ein spezialisiertes, dediziertes für Spediteure und Dispatcher Werkzeug, das eine gründliche Überwachung des ganzen Prozesses der Vorbereitung, Realisierung und Abrechnung von Transport- und Speditionsdienstleistungen erlaubt.

Mehr sehen

PasCom Spedycja II

Das Programm wurde in seiner Gesamtheit für einen bestimmten Benutzer-SPEDITEUR entwickelt und dient zu seiner Bedürfnisbefriedigung.

Mehr sehen

Unsere Zahlen

1876

Lizenzen verkauft

9380

Anzahl der nutzer

104

Aufgezeichnete Webinare und Schulungen

Über das Unternehmen

01

Über uns

Wir haben uns von Anfang an zum Ziel gesetzt, solche Computerprogramme zu erstellen, dank dieser unsere Kunden im ganzen Europa Geld sparen können. Wir haben mehr als 10 Jahre Erfahrung in der Entwicklung und Implementierung von IT-Systemen.

Mehr sehen

02

Team

Der Erfolg unseres Unternehmens ergibt sich nicht nur aus der Qualität der Software. Wir verdanken ihn vor allem unserem Team, das unsere Firma bildet und entwickelt.

Mehr sehen

03

Karriere

Wir sind ein offizieller Partner des Pommerschen Wissenschafts- und Technologieparks in Gdynia. Unser Unternehmen wird bei der Durchführung von unseren innovativen, jetzt den Kern unserer Tätigkeit bildenden Projekten unterstützt.

Mehr sehen

Kundenbereich

Warum lohnt es sich, unser Kunde zu sein?

Wir implementieren das System remote (Installation, Schulung)

Wir sind online zur Hand (Chat, Webinare ..)

Wir unterstützen Kunden seit 2001

PasCom ist 100% der polnischen Hauptstadt

ZŁOTA ZBROJA 2008
FLEET LEADER 2012
Fleet Derby 2014
Fleet Awards’2015
Fleet Derby 2015
Fleet Awards Polska’2016
Fleet Derby 2018
Fleet Derby 2019
Fleet Derby 2021

PasCom – oprogramowanie i programy spedycyjne i transportowe

Sprawne i skuteczne prowadzenie działalności spedycyjnej wymaga ogromnego wysiłku. Z tego powodu warto postawić na rozwiązania w zakresie zarządzania transportem, aby obsługa floty pojazdów stała się przystępna dla każdego. Optymalizacja pracy poprzez specjalistyczne oprogramowanie wiąże się z maksymalizacją wyników, a to cel, do którego z pewnością dąży każdy przedsiębiorca. Skuteczny system pomoże Ci zadbać o wydajne działanie Twojego zespołu. Wybierz program dla spedycji, dzięki któremu odkryjesz, jak ogromny potencjał drzemie w prowadzonej przez Ciebie działalności.

Niezawodne oprogramowanie do obsługi floty pojazdów

Decydując się na wybór nowoczesnego wsparcia, jakim jest oprogramowania spedycyjne i transportowe, masz pewność, że system zarządzania flotą samochodową w Twojej firmie będzie funkcjonować bez zarzutu. Dokładamy starań, aby wykorzystać wieloletnie doświadczenie w usprawnieniu procesów dostawczych, które każdego dnia są wykonywane na długich i krótkich trasach. Postaw na fachową obsługę pojazdów z pomocą programu gwarantującego nieocenioną pomoc w kontrolowaniu działania przedsiębiorstwa. Poznaj lepiej naszą ofertę, aby przekonać się, co możesz zyskać.

System dla transportu i spedycji PasCom sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych firmach transportowych. Jest to niezwykle proste i intuicyjne rozwiązanie, które jednak oferuje niezastąpioną funkcjonalność. Kompleksowe wsparcie nowoczesnego oprogramowania może bez trudu zostać dopasowane do Twoich potrzeb. Korzystaj tylko z tych funkcji, które są Ci potrzebne do wygodniejszego zarządzania flotą pojazdów. Nasz program pozwala między innymi na komfortową obsługę zgłoszeń i zleceń, wystawianie faktur, a także monitoring GPS zintegrowany z samochodami.

Gwarantujemy pomoc w wyborze odpowiedniego wariantu systemu. Program do transportu i spedycji PasCom posiada wersje dedykowane różnym gałęziom branży zajmującej się przewozami osób i towarów. Dzięki specjalistycznej wiedzy naszego zespołu możesz już dziś zrobić pierwszy krok w kierunku lepszego zarządzania obsługą pojazdów i wybicia się na tle innych firm transportowych. Skuteczne monitorowanie pozwoli rzetelnie wywiązywać się ze zleceń i sprawi, że przedsiębiorstwo zyska zaufanie wielu klientów.

Nowoczesny program do zarządzania flotą samochodową dla Twojej firmy

Za sprawą licznych przydatnych modułów oferowany program do obsługi floty samochodowej może być wykorzystany w wielu sytuacjach – od organizacji przewozu towarów aż po różnego rodzaju usługi związane z wypożyczaniem pojazdów. Przygotowany system sprawdza się doskonale nawet tam, gdzie zarządzanie odbywa się na wielu etapach. Profesjonalne oprogramowanie dla firm transportowych i spedycyjnych to niezbędny element przedsiębiorstwa zatrudniającego wielu pracowników.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty systemu do zarządzania flotą samochodową PasCom i już dziś przekonaj się, jak łatwo zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa. Postaw na niezawodny program transportowy i przekonaj się o tym na własną rękę.