mPasCom aplikacja mobilna flota
Opublikowano: 22.04.2015

Smartfony w oprogramowaniu PasCom

Oprogramowanie PasCom zostało wzbogacone o nowe, wygodne narzędzie – aplikację mPasCom na urządzenia mobilne z systemem Android. Aplikacja umożliwia dwukierunkową komunikację między zarządzającymi transportem lub flotą a użytkownikami/kierowcami pojazdów zalogowanymi do mPasCom.

Nowa aplikacja mPasCom została ściśle zintegrowana i odpowiednio przystosowana zarówno do oprogramowania transportowo-spedycyjnego PasCom Transport II jak i systemu do zarządzania flotami PasCom Flota II.

Ideą aplikacji PasCom jest wyeliminowanie pracochłonnej rejestracji wielu dokumentów np. kart drogowych a także zdalny dostęp użytkownika pojazdu do systemu PasCom II w celu przekazywania istotnych informacji np.: o wykonaniu badania technicznego, przeglądu bądź podania aktualnego stanu licznika. Komunikacja z pracownikami poprzez aplikację mPasCom umożliwia bezpośrednią i szybką reakcję na niestandardowe sytuacje.

Mając na uwadze wygodę pracy, aplikacja mPasCom została ergonomicznie dopasowana do możliwości smartfonów i wykorzystuje wiele zalet tych urządzeń np. ma możliwość przesyłania skanów/zdjęć wprost do systemu PasCom.

Poniższy film prezentuje aplikację mPasCom