Mapa PasCom
Opublikowano: 18.06.2015

PasCom dostawcą własnej Mapy

Mapa PasCom II jest innowacyjnym projektem GIS dedykowanym dla kompleksowego systemu informatycznego PasCom II, służącego do zarządzania procesami transportowymi i spedycyjnymi.

Projekt ten zawiera nie tylko interaktywną mapę, ale przede wszystkim system informatyczny umożliwiający przeprowadzenie różnorodnych operacji z wykorzystaniem danych mapowych w celu wydajnej optymalizacji tych procesów. Innowacyjna jest również integracja GIS z systemem PasCom II, która zapewnia wygodną i ergonomiczną pracę Użytkownika.

Zazwyczaj, zaawansowane systemy do zarządzania transportem są integrowane z zewnętrznymi, komercyjnymi systemami GIS, które w większym lub mniejszym stopniu są dedykowane do tego typu zastosowań. Integracja taka często zapewnia tylko podstawowe funkcjonalności, konieczne dla wsparcia przestrzennego. Dodatkowo takie rozwiązania są bardzo drogie.

Projekt Mapa PasCom II, zrealizowany przy współudziale naukowców, jest w pełni autorskim i innowacyjnym rozwiązaniem, które nie tylko spełnia wymagania nawet bardzo skomplikowanych procesów transportowo-spedycyjnych, ale też jest wstępem do następnych kroków rozwoju. Ponadto projekt nie bazuje na komercyjnych mapach cyfrowych i dlatego jest przystępny cenowo, praktyczne dla każdego użytkownika naszego oprogramowania.

W oparciu o projekt Mapa PasCom II planujemy następne kroki współpracy z naukowcami, m.in. implementując opracowane przez z nich algorytmy, zbudować szerokie spektrum optymalizatorów związanych z transportem i spedycją.

https://www.youtube.com/watch?v=P5abW4sDogI