PasCom

Z przyjemnością informujemy, iż planujemy w najbliższym czasie rozpocząć cykl webinariów, które dotyczyć będą tematów wybranych przez Użytkowników.

Uprzejmie informujemy, iż na prośbę wielu Użytkowników oprogramowania PasCom II ( Flota II/Transport II/Spedycja II ) przygotowaliśmy funkcjonalność wprowadzania dokumentów przychodowych dot. JPKv7 już w wersji 2.345.

Z przyjemnością informujemy, iż nasze oprogramowanie sprawdziło się w pracy zdalnej i doskonale wkomponowało się w infrastrukturę IT naszych Klientów.

Z przyjemnością informujemy o publikacji najnowszej  wersji programu PasCom Spedycja II, dedykowanej dla firm specjalizujących się w Spedycji Morskiej oraz Intermodalnej. W wersji tej skupiliśmy się na jeszcze większym ułatwieniu i przyśpieszeniu  pracy spedytorów.

W związku z trudną sytuacją w kraju (COVID-19) zdecydowaliśmy się udostępnić bezpłatnie, na okres pół roku, wszystkim Użytkownikom naszego aktualnego oprogramowania PasCom II licencje dodatkowych modułów.

Zapraszamy Państwa do zdalnego wdrożenia oprogramowania. Właśnie teraz, naszym zdaniem, jest bardzo dobry czas na wdrożenie nowych technologii, które w przyszłości zaowocują przewagą nad konkurentami.

Wstecz