PasCom

W związku z trudną sytuacją w kraju (COVID-19) zdecydowaliśmy się udostępnić bezpłatnie, na okres pół roku, wszystkim Użytkownikom naszego aktualnego oprogramowania PasCom II licencje dodatkowych modułów.

Zapraszamy Państwa do zdalnego wdrożenia oprogramowania. Właśnie teraz, naszym zdaniem, jest bardzo dobry czas na wdrożenie nowych technologii, które w przyszłości zaowocują przewagą nad konkurentami.

W związku z udostępnieniem najnowszej wersji systemu PasCom (2.344) przeprowadziliśmy z Państwem webinarium dotyczące najważniejszych zmian, które wprowadziliśmy (Split payment, JPK i inne).

Z przyjemnością informujemy o publikacji nowej wersji programu PasCom Spedycja II, w której oprócz funkcjonalności dotyczących zmian prawnych ( „Biała lista”, „Split payment”) zaimplementowaliśmy wiele innych, nowych modułów i modyfikacji.

Teraz przekazywanie pojazdów łatwiejsze niż kiedykolwiek.  Na rysunku zaznaczasz każdą usterkę przekazywanego pojazdu i potwierdzasz wszystko odręcznym podpisem na smartfonie lub tablecie.

W najnowszej wersji naszego oprogramowania PasCom II zostały dodane nowe funkcjonalności do automatycznej, zdalnej kontroli kontrahentów w wykazie podatków VAT (tzw. "biała lista"), które nie wymagają dodatkowej opłaty licencyjnej.

Wstecz