programy do transportu i spedycji
Opublikowano: 14.10.2022

PasCom – oprogramowanie i programy spedycyjne i transportowe

Jesteś właścicielem firmy transportowej lub spedycyjnej? Posiadasz flotę samochodową i chciałbyś kontrolować ją w bardziej efektywny sposób? Będzie Ci potrzebny odpowiedni program do zarządzania samochodem, który możemy zaproponować. Dzięki niemu, zoptymalizujesz koszty prowadzenia biznesu i utrzymania pojazdów oraz oszczędzisz wiele cennego czasu. Poznaj to oprogramowanie, sprawdź jakie korzyści przyniesie Twojemu przedsiębiorstwu odpowiednio dobrany system oraz co dokładnie wchodzi w skład naszej usługi!

Zarządzanie flotą transportową – czym jest i dlaczego to tak ważne?

Na wstępie warto wyjaśnić, na czym polega zarządzanie flotą transportową. Jest to szereg działań podejmowanych przez firmy w związku z eksploatacją samochodów. Przedsiębiorstwa takie muszą m.in.:

Są to czynności niezbędne do prawidłowego funkcjonowania transportu w przedsiębiorstwie i uzyskania dobrych wyników biznesowych. Jak łatwo się domyślić, zajmują one wiele czasu i do tego wymagają odpowiednich umiejętności. To m.in. z tego powodu warto wspomóc się odpowiednim oprogramowaniem do zarządzania flotą samochodową. Zastanawiasz się jednak czy taki system informatyczny to dobre rozwiązanie dla wszystkich firm z szeroko pojętej branży spedycji i transportu. Czy kupno tego programu opłaci się także mniejszym przedsiębiorstwom, które często mają ograniczony budżet?

Jakie firmy powinny zdecydować się na oprogramowanie do zarządzania flotą transportową?

Oferujemy profesjonalny system znacząco usprawniający zarządzanie flotą. Program jest idealny zarówno dla większych firm transportowych czy spedycyjnych, jak i stosunkowo niewielkich. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni wariant oprogramowania, aby jego funkcje spełniły Twoje oczekiwania. Otrzymasz łatwe w obsłudze i tanie w utrzymaniu narzędzie. Dysponujemy rozbudowaną gamą nowoczesnych narzędzi do kontrolowania nawet bardzo dużej floty samochodowej.

Jakimi programami do zarządzania flotą samochodową dysponujemy?

Nasza oferta obejmuje systemy idealne do zarządzania zarówno pojazdami wykorzystywanymi do transportów samochodowych, jak i nawet przeznaczone do spedycji morskiej, lotniczej czy intermodalnej. Każdy z programów ma swoje unikalne cechy, odpowiednie dla konkretnej gałęzi branży transportowej. Nasze oprogramowanie jest dostępne w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i czeskim zarówno na komputery, jak i w formie aplikacji mobilnej na urządzenia z Android’em. Warto zaznaczyć, że było wielokrotnie nagradzane, co świadczy o jego wysokim poziomie i niezwykłej funkcjonalności.  

PasCom Flota II

To wysokiej klasy program do kompleksowego zarządzania flotą samochodową. Oprogramowanie dla branży transportowej jest intuicyjny w obsłudze. Posiada wiele modułów, z których każdy możesz włączać lub wyłączać, zależnie od potrzeb. Oprócz standardowej wersji system możesz też kupić wariant rozbudowany, ułatwiający wynajem i wypożyczanie aut lub taki stworzony z myślą o firmach, które korzystają z samochodów tylko dla własnych potrzeb.

PasCom Transport II

To wyspecjalizowany system skierowany dla spedytorów i dyspozytorów. Program ułatwia kontrolowanie całego procesu przygotowania, realizacji i rozliczania usług w zakresie spedycji oraz transportu. Oprogramowanie posiada wiele przydatnych funkcji np. możliwość sporządzenia i przesyłania ofert z działaniami windykacyjnymi. Aplikacja jest też przydatna dla jednostek współpracujących w ramach holdingu.

PasCom Spedycja II

To profesjonalny system dedykowany firmom transportowym specjalizującym się w spedycji morskiej, lotniczej i intermodalnej. Umożliwia realizowanie zleceń zarówno o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym. Jest zintegrowany z innym narzędziem – to program do zarządzania samochodem i flotą pojazdów PasCom II. Został wyposażony w takie funkcje, jak możliwość kontrolowania stanów towarowych, kontenerów oraz wykonywania analiz i raportów.

System ten przyniesie Twojemu biznesowi wiele korzyści. Pamiętaj jednak, aby dobrać jego wersję do profilu swojej działalności.

System zarządzania flotą transportową – korzyści z użytkowania

Oferowany przez nas program ułatwiający zarządzanie flotą transportową samochodową oszczędza firmie czas i pozwala optymalizować jej koszty działalności. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto wyposażyć swoje przedsiębiorstwo w taki system, powinieneś zapoznać się z rozbudowaną listą korzyści wynikających z użytkowania naszego oprogramowania.

Wyraźne zmniejszenie wydatków, dzięki możliwości ich skrupulatnego monitorowania

Kupując nasze oprogramowanie, zyskujesz możliwość lepszej kontroli np. poziomu zużycia paliwa, przejechanych kilometrów i liczby tankowań oraz ograniczenia kosztów utrzymania pojazdów w firmie transportowejSystem ułatwi Ci też nadzorowanie obrotów. Dzięki temu będziesz mógł wyeliminować zbędne wydatki związane z zarządzaniem flotą samochodów.

Lepsze zarządzanie czasem

Nowoczesne i funkcjonalne programy do zarządzania flotą pozwalają szybko wygenerować raporty oraz wysłać przypomnienie o ważnych terminach np. badań technicznych lub ważności polis. Odpowiednia funkcja oprogramowania zadba o to, żeby informacja trafiła do Ciebie e-mailem lub SMS-em.

Nasze oprogramowanie do zarządzania flotą nadaje się również do nadzorowania wynajmowanych, lub leasingowanych samochodów. W systemie będziesz miał wgląd do szkód i wykroczeń popełnionych przez kierowców. Zaimportujesz faktury oraz rozliczysz karty paliwowe i pracy. Automatycznie wygenerujesz też raporty dla księgowych. W dużo prostszy sposób opracujesz budżet na następny okres. W ten sposób zarządzanie firmową flotą samochodową w programie zajmie Ci mniej czasu niż w klasycznym modelu.

Kontrola napraw i przebiegów

W tym nowoczesnym programie będziesz mógł nadzorować kwestie serwisowania samochodów. W prosty sposób dokonasz w systemie np. analizy stopnia usterkowości swojej floty pojazdów i opłacalności utrzymywania konkretnych z nich. Dzięki oprogramowaniu będziesz pamiętać o terminach serwisów gwarancyjnych.

Szybkość podejmowania decyzji

Nasz system „podpowie” Ci, jakie pojazdy warto brać pod uwagę, decydując się na ich wymianę. Program dokona, wszechstronnej analizy kosztów w tym zakresie.

Zarządzanie flotą – co wchodzi w skład naszej usługi?

Nasze usługi nie ograniczają się do dostarczenia Ci prostego w obsłudze narzędzia, jakim jest oprogramowanie do zarządzania flotą transportową. Zapewniamy również:

Co ważne, możesz liczyć na  w pełni bezpieczne przechowywanie informacji w programie do zarządzania flotą pojazdów – dane są automatycznie kontrolowane podczas ich umieszczania w aplikacji, a operacje zabezpieczone hasłem. Do tego można generować raporty w różnych formatach, m.in. XLS, DOC, HTML, TXT, CSV i PDF.

Musisz mieć też na uwadze, że dostarczamy produkt stworzony przez zespół najlepszych specjalistów. Dysponujemy prawami umożliwiającymi wykonanie zmian, rozbudowę i aktualizowanie oprogramowania. Wszystkie te usługi służą zapewnieniu klientowi jak najbardziej kompleksowej oferty w zakresie zarządzania samochodami w branży transportowej.

Dlaczego warto wybrać nasz program do zarządzania samochodem?

Podsumowując, oferujemy Ci rozbudowany i kompleksowy system ułatwiający zarządzanie flotą. Program jest idealny dla małych i dużych firm z samochodowej branży transportowej, w tym logistyki i spedycji oraz dla innych przedsiębiorstw, które dysponują pojazdami. Szeroki wybór oprogramowania pozwoli Ci na dobór, tego odpowiedniego dla Twojego biznesu. Posiadanie naszego narzędzia zapewnia wiele korzyści, na czele z oszczędnością czasu i pieniędzy oraz bardziej efektywnym nadzorem nad samochodami – zamów go już dziś!