O nas

Kim jesteśmy

O nas

O PasCom

PasCom Sp. z o.o. – producent i integrator innowacyjnych systemów informatycznych.

Od 2001 roku PasCom wspiera klientów w powiększaniu rentowności oraz zysków z zastosowania innowacyjnego oprogramowania, realizującego wraz z innymi usługami rozwiązania informatyczne jak najwyższej jakości.

POBIERZ ULOTKĘ

Naszą misją jest rozwój wiarygodnej i rentownej  firmy informatycznej dostarczającej nowoczesne i innowacyjne rozwiązania dla całej Europy.

Cele strategiczne

  • Innowacyjny rozwój własnego oprogramowania.
  • Integracja i synergia z inni systemami informatycznymi.
  • Inwestowanie w pracowników o najwyższych kwalifikacjach.
  • Sprzedaż systemów informatycznych w całej Europie.
  • Dbanie o satysfakcję klientów oraz czerpanie przez nich zysków z zastosowania naszych rozwiązań.

Już kilkaset małych, średnich firm i dużych korporacji oraz instytucji korzysta z naszego oprogramowania. Nasza oferta obejmuje zarówno dostawę produktów gotowych jak i projektowanie oraz opracowywanie systemów informatycznych pod indywidualne potrzeby Użytkowników. Współpraca z naszą firmą to pewność rozwiązań, stabilność i wydajność oprogramowania oraz dostosowywanie produktów do zmieniających się technologii.

PasCom Sp. z o.o. od dnia 1.06.2012 została Partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Nasza firma na podstawie zawartej umowy jest wspierana w zakresie realizacji naszych innowacyjnych projektów, które obecnie są rdzeniem naszej działalności.

KRS 0000074625
NIP 5862076015
REGON 192621167

Nagrody

ISO 9001

Dnia 16.12.2003 PasCom Sp. z o.o. uzyskała międzynarodowy Certyfikat ISO 9001:2000 nr 142153 wydany przez BVQI (Bureau Veritas Quality International-akredytacja TGA/DAR) na wdrożony System Zarządzania Jakością w zakresie: Projektowanie systemów komputerowych, usługi w zakresie oprogramowania. W marcu 2007 r. z sukcesem został wykonany audyt recertyfikacyjny, w wyniku którego uzyskaliśmy nowy certyfikat rr PL700203 wydany przez Bureau Veritas Certification.

Polityka jakości

PasCom Sp. z o.o. oferuje usługi informatyczne dla firm na terenie całego kraju. Wysoka specjalizacja oraz stosowanie najnowszych technologii informatycznych zapewnia konkurencyjność naszym usługom.
Naszym celem jest ciągłe doskonalenie sprawności produkcji oraz dystrybucji.
Rozwijanie umiejętności dokładnego zrozumienia potrzeb naszych klientów ma dla nas szczególne znaczenie.

W naszej działalności za najważniejsze uważamy konieczność minimalizacji błędów merytorycznych i technicznych oraz stałe unowocześnianie stosowanej technologii i metod pracy.

Zapewnienie naszym klientom najwyższego poziomu oferowanych usług w całym cyklu życia produktu, stałe doskonalenie naszego systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001 pozwala na spełnienie oczekiwań i wymagań naszych klientów, a tym samym umożliwia wzmacnianie naszej pozycji rynkowej i podniesienie efektywności funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa.