PasCom

Serdecznie dziękujemy za udział w naszych zdalnych szkoleniach (webinaria), dotyczących naszego oprogramowania PasCom Flota II, Transport II i Spedycja II.

Webinaria to nasza nowa propozycja komunikacji z Partnerami oraz bezpośrednimi Użytkownikami oprogramowania PasCom, mające na celu lepsze poznanie funkcjonalności, kierunków jego rozwoju oraz nawiązanie bezpośrednich kontaktów ze specjalistami z naszej firmy. 

Na pierszy  i drugi cykl szkoleń składały się następujące tematy:

1.       Jak zaplanować budżet - dedykowany moduł „Budżet”  - 1.12.2016 godz.11.
Tworzenie budżetu dla wybranych pojazdów z możliwością wymiany pojazdów w roku budżetowym. Szacowanie kosztów wg szablonów i na podstawie informacji historycznych. Analizy porównawcze kosztów rzeczywistych z zabudżetowanymi.

2.       Ergonomiczne aspekty nowej wersji  PasCom II – 7.12.2016 godz.11,
Jak przyśpieszyć pracę z systemem i lepiej wykorzystać jego możliwości - nowe i stare, nieznane ułatwienia. Możliwości parametryzacji systemu w celu dopasowania do indywidualnych wymagań, a także usprawnienia pracy.

3.       Metody i przykłady automatycznej rejestracji zbioru danych – 15.12.2016 godz.11.
Jak szybko stworzyć gotowe arkusze do importu pracowników, pojazdów, aby na bieżąco aktualizować informacje o przydziałach, danych kadrowych, technicznych, itp.

4.       Nowe zlecenia transportowe i fakturowanie – 22.12.2016 godz.11.
Omówienie szczegółowe procesu tworzenia zleceń i fakturowania z naciskiem na jego funkcje automatyczne. Przedstawienie głównych zmian w wersji 2.337 i 2.338.

5.   Kontenery w spedycji morskiej – czyli co się zmieniło w wersji 2.336 i nowszych - 12.01.2017 godz.11.
Dokładne omówienie obsługi kartoteki kontenerów, a w szczególności funkcjonalności ‘Trasa’  oraz integracji kartoteki kontenerów z modułem zleceń transportowych.

6.   Jak za darmo zatrudnić własną, wirtualną asystentkę - 19.01.2017 godz.11.
Komunikatory i przypominacze. Dlaczego teraz nie zapomnisz o ważnych sprawach w firmie? Gdzie? Jak? 

7.   W jaki sposób dopasować system pod własne potrzeby - 26.01.2017 godz.11.
Nowa jakość w definiowaniu operacji dodatkowych, działających na polach dodatkowych. Nowy mechanizm definiowania nie tylko pól dodatkowych ale także całych, własnych kartotek.

8.   Telefony firmowe pod nadzorem - 2.02.2017 godz.11.
Jak szybko zweryfikować koszty telefonów komórkowych oraz rozliczyć limity nałożone na pracowników. Nadzorowanie kart SIM, urządzeń telekomunikacyjnych i kontrola bilingów.

9.   Czy potrzebujesz nietypowego raportu bądź wydruku dokumentu wg własnego projektu - 16.02.2017 godz.11.
Indywidualne raporty użytkownika oraz szablony własnych wydruków. Zaawansowane możliwości generatorów wydruków systemu PasCom.

Przeżyjmy to jeszcze raz - zapraszamy na obejrzenie fimów.

Wstecz