PasCom

Serdecznie zapraszamy na  cykl bezpłatnych, zdalnych szkoleń (webinaria)  z naszego oprogramowania PasCom Flota II, Transport II i Spedycja II, które rozpoczniemy w grudniu’2016.

Webinaria to nasza nowa propozycja komunikacji z Partnerami oraz bezpośrednimi Użytkownikami oprogramowania PasCom, mające na celu lepsze poznanie funkcjonalności, kierunków jego rozwoju oraz nawiązanie bezpośrednich kontaktów ze specjalistami z naszej firmy. Aby zgłosić swój udział na szkoleniach prosimy o zapoznanie się z instrukcją dostępną TUTAJ.

Planujemy cokwartalne cykle szkoleń obejmujące również tematy zgłaszane przez Uczestników.

Uczestnikom każdego szkolenia udostępnimy materiały szkoleniowe.  

Na pierwszy cykl szkoleń proponujemy następujące tematy:

1.       Jak zaplanować budżet - dedykowany moduł „Budżet”  - 1.12.2016 godz.11.
Tworzenie budżetu dla wybranych pojazdów z możliwością wymiany pojazdów w roku budżetowym. Szacowanie kosztów wg szablonów i na podstawie informacji historycznych. Analizy porównawcze kosztów rzeczywistych z zabudżetowanymi.

2.       Ergonomiczne aspekty nowej wersji  PasCom II – 7.12.2016 godz.11,
Jak przyśpieszyć pracę z systemem i lepiej wykorzystać jego możliwości - nowe i stare, nieznane ułatwienia. Możliwości parametryzacji systemu w celu dopasowania do indywidualnych wymagań, a także usprawnienia pracy.

3.       Metody i przykłady automatycznej rejestracji zbioru danych – 15.12.2016 godz.11.
Jak szybko stworzyć gotowe arkusze do importu pracowników, pojazdów, aby na bieżąco aktualizować informacje o przydziałach, danych kadrowych, technicznych, itp.

4.       Nowe zlecenia transportowe i fakturowanie – 22.12.2016 godz.11.
Omówienie szczegółowe procesu tworzenia zleceń i fakturowania z naciskiem na jego funkcje automatyczne. Przedstawienie głównych zmian w wersji 2.337 i 2.338.

Wstecz